Dalyviai


PARODOJE DALYVAUJA GYVŪNŲ AUGINTOJŲ ORGANIZACIJOS:

LIETUVOS DEKORATYVINIŲ BALANDŽIŲ AUGINTOJŲ ASOCIACIJA ir KAUNO DEKORATYVINIŲ BALANDŽIŲ AUGINTOJŲ KLUBAS
Pristatys 1600 balandžių, skirtingos 89 balandžių veislės (14 registruotų lietuviškų veislių) parodoje bus galima pamatyti Lietuvos balandininkų užaugintus paukščius, kurie tapo Europos čempionais.

LIETUVOS DEKORATYVINIŲ IR VEISLINIŲ PAUKŠČIŲ AUGINTOJŲ DRAUGIJA
Pristatys įvairių veislių vištas, žasis, antis, povus ir kitus kiemo paukščius.

LIETUVOS KAILINIŲ ŽVĖRELIŲ IR TRIUŠIŲ AUGINTOJŲ DRAUGIJA
Pristatys įvairių veislių triušius.

Šiais metais parodoje siekiame įvairių Lietuvos rekordų.


1. Gausiausia vaikų piešinių su gyvūnais paroda.

 


2. Rekordinė skulptūrėlių su vištiniais paukščiais ekspozicija.

 

 

PARODOS DALYVIAI, PASIRODYMAI, EDUKACIJOS:


PELĖDŲ PARKAS. Dalyvaus prijaukintos ir labai mielos pelėdos. Daugiau informacijos apie pelėdų parką www.facebook.com/peleduparkas.lt

 


Marvelės žirgynas/ Rodeo club dalyvaus parodoje “PET SHOW Lietuva” su savo žirgais. Renginio metu bus galima vaikams pajoti žirgyno žirgais. www.kaunozirgai.lt/

 


ĮSPŪDINGAS GYVŪNŲ PASIRODYMAS SU BALANDŽIAIS, KAČIUKAIS, ŠUNIUKAIS IR KITAIS GYVŪNAIS „Cirko sala“.

 


ŠUNŲ AGILITY. „Winner‘s drive“ parodomoji ir įvairių dresūros triukų programa. Taip pat vyks edukacinė programa su šunimis, bus atsakinėjama į žiūrovų klausimus šunų socializavimo, dresavimo ir auginimo klausimais.

 


“PET SHOW LIETUVA” programoje: bus galimybė nemokamai pasidaryti asmenukių su balandžiais. Gediminas Rapalis kvies vaikus paliesti ir pakutenti balandžius. Nepakartojami įspūdžiai ir nuotraukos!

Valentinas Kavaliauskas, Kęstutis Babičius ir kiti papūgų mylėtojai pristatys įvairių papūgų kolekciją.

 


DEXTERIO KARVYTĖS. “Juokaujama, kad tai mažos karvės su didele ateitimi. Dexter galvijai tikriausiai mažiausia veislė pasaulyje. Kilę iš pietvakarių Airijos. Visais metų laikais gali būti laikomi lauke.”

 


Gražiosios alpakos lauks lankytojų simpatijų. Alpakas pristato: www.facebook.com/europosalpaka

 


Ūkininkas Jonas Gricius parodoje  susirinkusiems vaikams ir visuomenei pristatys ožiukus ir ėriukus. Griciaus ūkyje galima ne tik įsigyti ožkų pieno produktų ar juos degustuoti vietoje, bet ir papramogauti su poniukais.

 


Mūsų parodoje galėsite sutikti labai draugiškų gyvūnų iš “ZOOPARK”. Daugiau informacijos apie šį zooparką: www.zoopark.lt

 


Piešinių autorių atėjusių į parodą iš karto laukia dovanos iš fondo „ŠVIESKIME VAIKUS“. Skirta net 1000 knygelių vaikams! Fondo steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis.

 


Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus. Edukacinė programa „APIE PAUKŠTĮ IR JO PLUNKSNAS“. Dideliame mūsų būryje neatsirastų nė vieno, kuris nebūtų matęs paukščio ar jo neatpažintų. Netgi kiekvienas gali pasakyti, jog paukščiai vieninteliai pasaulyje turi snapą ir plunksnomis dengtą kūną. Ką dar tokio ypatingo  galite įvardinti, ką turi paukščiai? O laikydami rankose paukščių plunksnas, ar galėtumėte pasakyti, kokio paukščio jos yra? Norėdami įsitikinti, ar neklystate, sudalyvaukite edukaciniame užsiėmime. Ne tik praturtinsite savo žinias apie paukščius, bet išmoksite savo krašto paukščius atpažinti iš plunksnų.

 


Orientacinis žaidimas vaikams. Programą parengs “Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos” dėstytojai ir studentai.


Saldus duetas – dviejų žmonių idėjų įgyvendinimas, sena svajonė. Viskas čia atliekama su didžiule meile, rūpesčiu ir visi gaminiai -tortai, pyragaičiai, mini desertai, saldainiai, šokolado dekoracijos yra rankų darbo. www.saldusduetas.lt

 

Aktyviausi galėsite pažaisti “KIAUŠINIŲ KREPŠINĮ” arba turėsite galimybę nemokamai pasivaišinti kava.

 

Nuzoo.lt Įranga Ūkininkam

Nuzoo internetinė parduotuvė – elektroninė parduotuvė, kuri priklauso UAB Agrimera ir yra skirta visiems smulkaus ūkio gyvūnų augintojams.

SmulkusUkis.lt

Smulkusukis.lt – aukštos kokybės įranga triušių ir paukščių auginimui – šėryklos ir girdyklos, girdymo sistemos, inkubatoriai, šildyklės, spąstai plėšrūnams ir kitos prekės.

KVIEČIAME APLANKYTI PARODĄ!

2019 m. sausio mėn. 19 d. (šeštadienis) nuo 10.00 val. iki 18.00 val.
2019 m. sausio mėn. 20 d. (sekmadienis) nuo 10.00 val. iki 14.00 val.
KAINA: 3€
VAIKAMS NEMOKAMAI

PARODOS ADRESAS: Kauno raj., Akademija, Aleksandro Stulginskio universiteto parodų paviljonas.